Виграй конкурс — отримай грант на навчання понад 12 тисяч гривень

22 січня 2019 року стартував ІІ конкурс проекту Scholarship в Україні. В рамках цього конкурсу переможцям надається грант в розмірі 12 700 грн на оплату свого річного навчання. Для участі в конкурсі студентам потрібно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тему.

За умовами конкурсу участь можуть взяти студенти:

• громадяни України;
  • 2 - 5 курсу;
  • денної та заочної форми навчання;
  • учні на контрактній та бюджетній основі.

Конкурс буде проходити в такому порядку:

• Обов'язкова реєстрація на участь в конкурсі.
  • Збір і оцінка робіт запрошеним незалежним журі.
  • Вибір 3 кращих робіт у кожній тематиці.
  • Захист відібраних робіт.

Завданням студента є написати аналітичну статтю на одну з запропонованих тем обраного напрямку:

• у фінансово-економічному:
  • тема 1. «Перспектива експансії послуг МФО на суміжні фінансові ринки на прикладі закордонних ринків»

тема 2. «Соціальні аспекти в діяльності МФО: методи та шляхи їх вирішення для підвищення конкурентоспроможності на ринку фінансових послуг»

• у напрямку інформаційних технологій:
  • тема 3. «Система оцінки при багатокритеріальному виборі: пропозиція найбільш оптимального методу»Захист робіт буде проводитися в м.Дніпро.

За підсумками захисту і будуть визначені переможці. Студенти, які посіли 1-е місце отримають грант на навчання, а студенти, які посіли 2-е і 3-є місця отримають заохочувальні призи.

Роботи приймаються до 15.03.2019 року.

Для участі в конкурсі студентам необхідно зареєструватися на сторінці проекту грантодавців з обраною темою:

Деталі проекту — за посиланням www.scholarship.in.ua/uk/vesna-2019-2/ .

Організаторами та грантодавцями проекту виступають:

• фінансове інформаційне агентство Credit Panda
  • сервіс порівняння фінансових послуг TurboZaim
  • сервіс по підбору хостингів LoomsHosts

Контакти: тел.: +38 (098) 688-27-28 , email: grant@scholarship.in.ua