Школярам розповіли про захист особистої інформації в інтернет-просторі

Кафедра кібербезпеки провела відкриту лекцію про захист особистих даних у школі №5 м. Тернополя.

Із доповіддю про кібербезпеку особистих даних виступив студент групи СБ-11 Максим Захарків.

Студент розповів про методи соціальної інженерії, за допомогою яких можна зібрати інформацію про компанію та навіть зупинити роботу фірми, здійснивши атаку на дані. Цікавими для усіх присутніх були факти про легальне збирання особистої інформації у найпопулярніших соціальних мережах, коли навіть в offline непомітно для власника пристрою активується мікрофон і збирається голосова інформація.

Інтерактивний характер презентації дозволив учням брати участь у дискусії з питань захисту інформації.

Під час заходу школярі ознайомились із спеціальністю 125 «Кібербезпека» та можливостями навчання у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.