МАНІВЦів закликали розкрити свій талант та проявити здібності

16 лютого 2019 року ректор університету, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НАН України Петро Ясній взяв участь у відкритті ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Власні науково-дослідницькі роботи цьогоріч захищали 258 учнів, серед них — учасники міжнародних і всеукраїнських конкурсів, виставок та інших творчих проектів.

Як президент територіального відділення Малої академії наук П.В. Ясній привітав юних дослідників та закликав конкурсантів розкрити свій талант та проявити свої здібності.

«Радію з того, що багато обдарованих МАНівців стають студентами Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя, одного з провідних навчальних закладів вищої освіти України. Сьогодні особливо помітні успіхи слухачів МАН, які представляють відділення технічних наук, фізики, інформаційних технологій із Бережанської, Борщівської філій, Тернопільського міського відділення, з якими тісно співпрацюють викладачі університету. І доволі вагомо, що юні дослідники мають можливість використовувати навчальну та науково-технічну базу університету», — наголосив ректор.

Тісна співпраця викладачів університету з обласним відділенням МАН України сприяє вихованню юних науковців, проведенню лекторіїв, конференцій, семінарів, тематичних читань і днів науки.

Зокрема, науковими консультантами, членами журі конкурсу та викладачами в окремих секціях були: Валяшек В.Б., кандидат технічних наук, доцент; Крамар О.І., кандидат фізико-математичних наук, доцент; Левкович М.Г., кандидат технічних наук, доцент; Луцків А.М., кандидат технічних наук, доцент; Мосій О.Б., кандидат економічних наук, доцент; Скоренький Ю.Л., кандидат фізико-математичних наук, доцент; Федак С.І., кандидат технічних наук, доцент; Ясній О.П., доктор технічних наук, професор; Яцишин В.В., кандидат технічних наук, доцент.

Конкурс науково-дослідницьких робіт серед учнів-членів Малої академії наук України вчергове довів, що серед юних науковців Тернопільщини є творчі, винахідливі та неординарні особистості.