Візит польських партнерів — представників компанії «Устронянка»

21 лютого університет відвідали представники компанії «Устронянка» (Польща), яка ось уже понад 10 років є головною базою проведення міжнародної практики для студентів ТНТУ. Делегація, у складі пана Богуслава Божека — члена наглядової ради компанії «Устронянка», директора заводу у м. Бяла пана Яцека Божека та пана Рафала Древняка — директора з питань продажу, зустрілася з ректором університету та студентами.

Польська сторона виразила вдячність керівництву за успішну співпрацю та сподівання на продовження партнерства. Адже понад 400 студентів ТНТУ, які проходили виробничу практику на заводах компанії у м. Устронь та м. Бяла, сумлінно виконували посадові обов’язки та продемонстрували високий рівень знань та професійних навичок.

У теплій атмосфері пройшла зустріч гостей зі студентами, останні мали можливість з перших уст отримати інформацію про умови практики та проживання, можливість кар’єрного росту на виробництві та проведення вільного часу. Зауважимо, що цьогоріч студенти ТНТУ мають можливість обирати термін перебування на практиці в залежності від навчального плану. Загалом виробничі потужності «Устронянки» у 2019 році зможуть не лише забезпечити місцем практики 60 студентів, а й пропонують працевлаштування для випускників університету.