ІІ Міжнародний студентський науковий форум
«Креативна економіка очима молоді»

Кафедра економіки та фінансів запрошує взяти участь у роботі IІ Міжнародного студентського наукового форуму «Креативна економіка очима молоді», який відбудеться 4 квітня 2019 року.

Тематичні секції студентського наукового форуму:

1. Нова економічна реальність: місце України в сучасній системі координат
  2. Реанімування фінансового сектора економіки: чи є шанси на успіх?
  3. Кроки назустріч бізнесу: нові стимулюючі економічні інструменти
  4. Інтеграція у цифрову економіку: рівень готовності стати розумною територією
  5. Зелена економіка: шанс на порятунок прийдешніх поколінь
  6. Сучасна освіта: навчання, що спонукає до змін
  7. Сучасні технології: вплив на економіку країни.

До участі у форумі запрошуються потенційні абітурієнти та студенти усіх курсів, слухачі магістратури, аспіранти. Для участі в роботі форуму необхідно до 15 березня 2019 року заповнити онлайн-форму реєстрації

Робочі мови студентського наукового форуму — українська, англійська, польська.

Форма проведення форуму: очна та дистанційна.

За підсумками студентського наукового форуму буде сформовано та надіслано електронний збірник матеріалів.

Участь у форумі — безкоштовна!

Заявку на участь у роботі студентського наукового форуму та наукову або творчу роботу необхідно надсилати науковому секретарю студентського наукового форуму Бажановій Наталії Володимирівні на адресу ел. пошти: kafedra.ef@gmail.com.