На базі університету пройшли спортивні змагання серед профспілчан області

З метою популяризації фізичної культури і спорту та пропаганди здорового способу життя серед членів Профспілки працівників освіти і науки області 26 березня 2019 року на базі кафедри фізичного виховання і спорту в НСОЦ «Політехнік» відбулися змагання з плавання.

Підготовку змагань здійснювала обласна організація Профспілки працівників освіти і науки. У змаганнях з плавання взяли участь 10 команд працівників освіти і науки області.

1-ше місце виборола збірна команда працівників ТНТУ ім. І. Пулюя (до складу команди увійшли завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Курко Я.В, ст. викладачі кафедри Босюк О.М. та Вальчак Н.В), друге місце посіла команда ТНПУ ім. В.Гнатюка, третє місце розділили між собою команди Тернопільського технічного коледжу та Заліщицька районна профорганізація.

Вітаємо переможців змагань!