Науково-практичний семінар
«Енергоефективність, відновлювальна та нетрадиційна енергетика»

16 жовтня 2009 року відбувся науково-практичний семінар «Енергоефективність, відновлювальна та нетрадиційна енергетика».

Графік роботи семінару: 10-00 – 16-00

Місце проведення семінару: ауд.79, вул. Руська, 56

Запрошені:

• начальник Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Тернопільської обласної держадміністрації Наноцький Л.В.
  • фірма «ЕСКОБІО-АЛЬТЕРНАТИВА», вул. Подільська, 40,дир. Лукасевич С.А.
  • ВАТ «Тернопільське КБР СТРІЛА», вул. 15 квітня, 6, дир. Рафалюк О.О.
  • фірма «ЄВРО ТЕРМ», вул. Танцорова, 20, дир. Шевченко Т.
  • представник фірми «БІОЕНЕРГЕТИКА» Пейко М.Д.,
  • представники засобів масової інформації (газета РІА)

Від ТДТУ ім. Івана Пулюя:

• Кафедра радіотехнічних систем (РТ) — зав. каф., доц., к.т.н. Яськів В.І.
  • Кафедра приладів і контрольно-вимірювальних систем (ПВ) — зав. каф. доц., к.т.н., Паламар М.І.
  • НДІПТ — дир. Химич.Г.П.
  • кафедра енергозбереження і енергетичного менеджменту (ЕМ) — зав.каф., доц., к.т.н. Тарасенко М.Г.
  • кафедра світлотехніки (СС) — зав.каф., проф., д.т.н. Андрійчук В.А.
  • кафедра систем енергоспоживання і комп'ютерних технологій в електроенергетиці (ЕЕ) — зав. каф., д.т.н., проф. Євтух П. С.
  • кафедра електротехніки (СЕ) — зав.каф., доц., к.т.н. Лупенко А.М.

Програма семінару

• 10-00 — ректор ТДТУ ім. І.Пулюя, проф. Ясній П.В.
  • 10-15 — нач. ГУ промисловості ОДА Наноцький Л.В.
  • 10-40 — проректор з наукової роботи, проф. Рогатинський Р.М.
  • 11-00 — дир. «ЕСКОБІО-АЛЬТЕРНАТИВА» Лукасевич С.А.
  • 11-20 — дир.ВАТ «Тернопільське КБР СТРІЛА» Рафалюк О.О., тема доповіді «Розробка та впровадження автоматизованої системи дистанційного керування, контролю та регулювання оптимальним використанням енергоресурсів споживачами РЕМ (районних електричних мереж)»ю
  • 11-40 — дир. «ЄВРО ТЕРМ» Шевченко Т., тема доповіді «Впровадження енергоощадних пристроїв»ю
  • 12-00 — 12–25 перерва на каву
  • 12-25 — дир. НДІПТ Химич.Г.П., тема доповіді «Сонячна енергетика».
  • 12-40 — зав.каф. СС, проф. д.т.н. Андрійчук В.А. тема доповіді «Загальнодержавна концепція енергоощадного та екологічного освітлення, яка б враховувала благотворний вплив оптичного випромінювання на життєдіяльність людини».
  • 13-00 — зав. каф.РТ, доц. к.т.н. Яськів В.І., тема доповіді «Енергоефективнісистеми живлення».
  • 13-20 — зав. каф. ПМ, доц. к.т.н.Паламар М.І., тема доповіді «Високоефективні вітрові генератори».
  • 13-40 — представник фірми «БІОЕНЕРГЕТИКА» Пейко М.Д., тема доповіді «Розвиток біоенергетики в Тернопільській області».
  • 14-00 — зав.каф. ЕМ,доц. к.т.н.Тарасенко М.Г., тема доповіді «Енергоефективність багатотарифного обліку електричної енергії, яка використовується для зовнішнього освітлення”.
  • 14-20 — доц. кафедри ЕМ, к.т.н. Зінь М.М., тема доповіді «Нові тенденції у розвитку гідроенергетики України на сучасному етапі».
  • 14-35 — ст. викл. кафедри ЕМ Підгайний Ю.Б., тема доповіді «Підвищення енергоефективності комплекту ЕПРА-розрядна лампа за рахунок двочастотного живлення».
  • 14-50 — зав. каф. ЕЕ, д.т.н. проф. Євтух П.С., тема доповіді «Вивчення властивостей вимірювальних сигналів у високовольтних мережах та комп'ютерних методів їх обробки».
  • 15-05 — зав.каф.СЕ, доц., к.т.н.Лупенко А.М., тема доповіді «Електронні пускорегулюючі апарати для розрядних джерел світла».
  • 15-15 — ст. викл. Липовецький В.Р., тема доповіді «Індуктивно-ємнісні пристрої нормалізаціїї освітлення».
  • 15-25 — інж. Натяга В.М., тема доповіді «Методи регулювання потужності люмінісцентних ламп».
  • 15-35 — студент групи ЕМм-51 (друга група) Василіцький С.І., тема доповіді «Дослідження потенціалу енергії вітру у м. Тернополі та підбір вітроустановок для його найефективнішого використання».
  • 15-45 — студент групи ЕМм-51 (друга група) Колосівський А.М, тема доповіді «Енергетична ефективність пристроїв для регулювання теплової потужності систем опалення».
  • 15-55 — студент групи ЕМм-51 (друга група) Гасин В.В., тема доповіді «Система моніторингу і оптимізації енерговикористання ОКП ТМ «Тернопільтеплокомуненерго» на базі інформаційно-обчислювального комплексу».
  • 16-05 — студент групи ЕМм-51 (друга група) Сироп’ятова Т.В., тема доповіді «Енергоекономічність систем електроопалення із застосуванням теплонакопичувачів».
  • 16-15 — студент групи ЕМм-51 Охольський В.В., тема доповіді «Перспективи використання паливних елементів».
  • 16-25 — студент групи ЕМм-51 Кондрат В.Б., тема доповіді «Підвищення енергоефективності освітлення залізничних переїздів та платформ».
  • 16-30 — заключне слово
HREF="mailto:khymych@tstu.edu.ua">khymych@tstu.edu.ua