Збірна команда з плавання переможець змагань у III Відкритій Універсіаді Тернопільської області

У змаганнях ІІІ Відкритої Універсіади м. Тернополя, організованої управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради та обласним відділенням КФВС МОН України, визначались найкращі у плаванні.

Студенти з 5 команди тернопільських вишів мали нагоду показати свій найкращий результат.

Абсолютну першість у командному заліку отримали плавці Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя — перша сходинка п’єдесталу за командою №1.

Найкращі плавці нашого університету: Казмірчук Олександр, Юркевич Юрій, Циганюк Олександр, Василишин Володимир, Захарія Олександр, Джигринюк Олександр, Кравченюк Олександр, Днись Олександр, Миколишин Владислав, Шпилик Віталій, Василишин Володимир, Андрушків Володимир, Каплан Юрій, Глухан Віталій, Корсак Назар, Федчишин Іван, Чарковський Дмитро, Лисишин Тарас, Скорохід Антон, Деревецький Віктор, Дячук Олег, Лисишин Тарас, Купецький Олексій, Колініченко Богдан, Статкевич Володимир, Каплан Юрій, Лисишин Тарас.

Вітаємо спортсменів з перемогою!