4 жовтня в актовому залі корпусу № 10 ТДТУ ім. І. Пулюя (навчальний спортивно-оздоровчий комплекс «Політехнік») відбулося святкування з нагоди 10-річчя кафедри маркетингу на виробництві. На урочисту академію прибули викладачі з інших кафедр університету, гості з інших навчальних закладів, колишні випускники кафедри та теперішні студенти. Ювілярів привітали: проректор з виховної роботи та гуманітарних дисциплін Герман О. М., декан факультету управління і бізнесу у виробництві Оксентюк А. О., перший завідувач кафедри, котрий заснував її ще у 1997 році, - д.е.н., проф. Гринчуцький В. І., представники інших кафедр університету, колишні випускники кафедри маркетингу на виробництві, найстарші з яких цього року святкують п'ятиріччя закінчення університету.
Під час святкової розважальної програми лунали пісні гурту «Отава», гітариста В.Гоцка, танцював дитячий ансамбль «Фортуна», виступали команди КВК із ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського та ТДТУ ім. І. Пулюя, студенти-переможці різноманітних конкурсів із ТНПУ ім. В. Гнатюка та ТНЕУ. Найстаранніші студенти-маркетологи з кожного курсу були нагороджені подарунками. Теперішні студенти шляхом таємного голосування визначили кращих викладачів кафедри маркетингу на виробництві, якими стали Голда Н. М. та Бица В. А. Завершилося святкування феєрверком.
Подальших наукових здобутків та наснаги на педагагічній ниві, кафедро маркетингу на виробництві!

Кафедра маркетингу на виробництві (відпов. ст. викл. Борисова Т. М.)
09. 10. 2007 р.