Програмні інженери стали переможцями I етапу Міжнародної олімпіади з програмування

13 квітня 2019 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC 2019 (Association for Computing Machinery — International Collegiate Programming Contest).

В Олімпіаді взяли участь команди з міста Тернополя та області (загалом 42 команди ВНЗ та 4 команди шкіл), зокрема: Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя, Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, Тернопільського національного економічного університету, Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола, Технічного коледжу ТНТУ, Гусятинського коледжу ТНТУ, Зборівського коледжу ТНТУ, Відокремлений підрозділ НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут». Шкільні команди представляли збірна команда шкіл міста Тернополя, команда Коледжу економіки, права та інформаційних технологій та дві команди Заліщицької державної гімназії.

Відповідальний секретар олімпіади — асистент кафедри програмної інженерії Мудрик Іван Ярославович.

Базою для проведення олімпіади було визначено комп’ютерні та наукові лабораторії кафедр факультету комп’ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії.

У цьому році 1 місце зайняла команда TNTU_TNT у складі: Приведа Оксана, гр. СП-41; Зашко Богдан, гр. СП-41; Борівець Богдан, гр. СП-41. Тренер команди: Оксана Петрик (кафедра КС)

До складу команди TNTU_Sub2PewDiePie, що зайняла 2 місце, входять студенти 1-го і 2-го курсу кафедри програмної інженерії : Микола Заярний, гр. СП-21; Юрій Синишин, гр. СП-11; Андрій Сова, гр. СП-11, що вказує про розвиток потенціалу та забезпечення наступності отримання студентами високих результатів. Тренер команди: Заяць Володимир (кафедар ПІ).

Склад команди TNTU_MadTeaParty, яка стала третім призером серед команд тернопільського регіону проведення першості: Дмитро Рєзнік, гр. СП-41; Назар Куцик, гр. СП-41; Віктор Зелений, гр. СП-41. Тренер команди: Оксана Петрик (кафедар ПІ).

Високі результати досягнуто завдяки залученню студентів до наукової роботи і проектів в рамках наукової спеціалізації та міжнародної науково-освітньої кооперації IT-кафедр університету, зокрема кафедри програмної інженерії, яка проводить курси з додаткової індивідуальної підготовки з основ програмування та сучасних методів проектування програмного забезпечення, кафедри комп’ютерних наук, кафедри комп’ютерних систем та мереж і кафедри кібербезпеки.

Команди-переможці І етапу нагороджені відповідними сертифікатами, а також зможуть представляти Тернопільську область на ІІ етапі олімпіади (1/4 фіналу Першості світу).

Також у ІІ етап олімпіади вийшли команди коледжів нашого університету: Технічного, Гусятинського та Зборівського.

Вітаємо переможців та всіх учасників I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування!

Команди в очікуванні жеребкування
Вітальне слово Заступника голови оргкомітету Першого етапу олімпіади, декана факультету ФІС Барана І.О.
Процес реєстрації команди та жеребкування робочого місця
Команди шкіл з гостями (Заліщицька державна гімназія)
Команди на місцях, в очікуванні початку контесту
Командне розв’язування завдань. Всі зосередженні на досягненні результату
Команда-переможець цьогорічного контесту, TNTU_TNT (Приведа Оксана, Борівець Богдан, Зашко Богдан, кафедра програмної інженерії, тренер ст.викладач каф. КС Петрик О.Ю.)
Команда ТНТУ TNTU_Sub2PewDiePie, що зайняла 2-ге місце (Юрій Синишин, Микола Заярний, Андрій Сова, кафедра програмної інженерії, тренер – інженер каф. ПІ Заяць В.)
Команда ТНТУ TNTU_MadTeaParty, що зайняла 3-тє місце в загальному заліку олімпіади (Дмитро Рєзнік, Віктор Зелений, Назар Куцик, кафедра програмної інженерії, тренер ст.викладач каф. КС Петрик О.Ю.)
Нагородження призерів олімпіади