До уваги студентів-магістрантів!

Оголошується набір на навчання за програмою подвійних дипломів в Люблінській Політехніці (Польща)

До участі у програмі подвійного диплому запрошуємо студентів освітнього рівня магістр ТНТУ. Програма передбачає навчання у двох закладах вищої освіти – ТНТУ та польському університеті. По завершенню навчання студент має можливість отримати два дипломи – диплом Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя та Державного університету «Люблінська Політехніка».

Електронна реєстрація розпочнеться з 22 квітня 2019 року.

Навчання проводиться на платній основі.

Обов’язковою умовою є знання польської мови на рівні А2, В1, В2 (засвідчується сертифікатом чи іншим документом, що підтверджує рівень володіння мовою).

За додатковою інформацією просимо до 15 травня 2019 року звертатися у відділ міжнародного співробітництва ТНТУ, к.30, корп. 2, вул. Руська, 56, тел. 519729.