У ТНТУ змагалися майбутні вступники

20 квітня 2019 року в приміщенні читальної зали науково-технічної бібліотеки відбувся другий тур Всеукраїнської олімпіади ТНТУ ім. І.Пулюя.

Майбутні абітурієнти взяли участь в олімпіаді, щоб посилити свої позиції на вступному конкурсі, та найголовніше — здобути додаткові бали до одного з предметів сертифіката ЗНО.

Олімпіада проводилася з чотирьох дисциплін: математика, біологія, фізика та іноземна мова (англійська).

З умовами проведення олімпіади усіх присутніх ознайомив перший заступник відповідального секретаря приймальної комісії Кобельник В.Р. Під час проведення олімпіади були присутні перший проректор, голова оргкомітету Митник М.М., голови та члени предметно-методичних комісій, представники приймальної комісії і відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню.

Перед початком заходу учасники ознайомилися з інформацією про спеціальності та переваги навчання в університеті, також отримали пам’ятні сувеніри як переможці І (дистанційного) туру олімпіади.

Завдання олімпіади були уніфіковані та складалися з 10 кейсів. До початку проведення були запропоновані по три варіанти бланків завдань і методом сліпого жеребу було обрано по одному комплекту.

Особливістю цьогорічного змагання стало збільшення кількості учасників та високі підсумкові результати.

Переможці ІІ (очного) туру:

Вітаємо переможців та усіх учасників олімпіади! Сподіваємось бачити вас у новому навчальному році студентами Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя!