Другий результат на обласних змаганнях з армспорту

23 квітня 2019 року на базі спортивного комплексу «Політехнік» проходили змагання з армспорту серед вищих навчальних закладів ІІІ–VІ рівнів акредитації в залік III Відкритої Універсіади міста Тернополя управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання спорту МОН України.

У змаганнях взяли участь 4 збірних команди вищих навчальних закладів м. Тернополя та області.

Збірна команда нашого університету зайняла почесне II місце. У складі команди змагалися спортсмени: Ясиновський Іван, Кубчик Владислав, Синовіцький Мар’ян, Пихач Василь, Курило Дмитро, Стельмах Сергій, Цимбалюк Вадим, Левик Юрій, Бачинський Олексій, Горохівський Анатолій. Тренер команди – старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Казмірчук Ігор Володимирович.

Вітаємо нашу команду — срібних призерів змагань!

Результати змагань:

• I місце — збірна команда Тернопільського національного медичного університету ім. І.Горбачевського.
  • II місце — Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя.
  • III місце — Бережанський агротехнічний інститут
  • IV місце — Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка.