Співробітниці університету завоювали золоті і срібні медалі на Чемпіонаті України з плавання

4 - 5 травня 2019 року у Львові проходив Чемпіонат України з плавання в категорії Мастерс-Lviv Macters Games 2019, де змагалися 353 спортсмени з 26 плавальних клубів України. Змагання проводились у 50-ти метровому відкритому басейні в різних вікових групах та видах програми.

У складі команди Тернопільщини брали участь викладачі кафедри фізичного виховання і спорту нашого університету — старші викладачі Босюк О.М. та Вальчак Н.В.

Ст. викладач Босюк О.М. виборола 2 золотих медалі на дистанції 50м та 100м брасом і срібло на дистанції 200м брасом та стала абсолютним чемпіоном змагань. Ст. викладач Вальчак Н.В. виборола срібну медаль на дистанції 50м вільним стилем.

Щиро вітаємо талановитих плавчинь кафедри фізичного виховання і спорту та бажаємо нових перемог!