До відома членів вченої ради!

Чергове засідання засідання вченої ради відбудеться 21 травня 2019 року.

Початок засідання – 15.00. Місце проведення – ауд.79.

Порядок денний:

1. Про роботу факультету економіки та менеджменту.
    Доповідач: голова комісії з проблем навчання Підгурський М.І.
  2. Ефективність форм роботи студентського самоврядування університету.
    Доповідачі: начальник відділу у справах молоді та зв’язків із громадськістю Гарматюк О.О., голова студради університету Матвєєв В.С.
  3. Про підтримку наукової роботи «Інтелектуальні технології в медичній діагностиці, лікуванні та реабілітації» авторів Павлова С.В., Авруніна О.Г., Злепка С.М., Бодянського Є.В., Колісника П.Ф., Чайковського І.А., Лисенка О.М., Філатова В.О., яка висунута на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки у 2019 р. від Вінницького національного технічного університету.
    Доповідач: голова атестаційної комісії вченої ради Кирич Н.Б.
  4. Про підтримку висунення роботи Р31 від 2019 р. «Створення антенно-фідерних пристроїв для космічної техніки» авторів Свинаренка Д.М., Овсянікова В.В., Бухарова С.В., Ципко Л.З., Безносової О.Р., Сайко В.Г., Слюсара В.І., Найденка В.І. на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки.
    Доповідач: голова атестаційної комісії вченої ради Кирич Н.Б.
  5. Затвердження рекомендацій НТР.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.