Працівники університету змагалися за Кубок Ректора

21 травня 2019 року на базі НСОЦ «Політехнік» відбулись змагання з волейболу на Кубок Ректора серед працівників ТНТУ ім. І. Пулюя, присвячені 59-й річниці університету.

На спортивному майданчику точилась запекла боротьба. Не менше за учасників хвилювались глядачі на трибунах. В грі працівники нашого вузу продемонстрували згуртованість своїх команд.

Найстарший учасник змагань Михайлишин Михайло Стахович (1946 р.н.) з команди ФІС показав добрі фізичні та психологічні якості.

У підсумку третє місце здобула команда ФМТ, друге місце посіла команда ФІС, переможцем стала команда ФПТ.

Кафедра фізичного виховання і спорту вітає переможців і бажає всім учасникам змагань здоров’я, наснаги і бадьорого духу.