Іноземні студенти ТНТУ стали дипломованими фахівцями

4 липня 2019 року у стінах освітньо-мистецького центру "Політехнік" відбулася урочиста церемонія вручення дипломів освітнього ступеню «Бакалавр» іноземним студентам. Цього року диплом бакалавра отримали 48 іноземних студентів денної форми навчання із факультетів інженерії машин, споруд та технологій, прикладних інформаційних технологій та електроінженерії, комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії, економіки та менеджменту.

Восьмеро студентів проявили високі успіхи у навчанні та отримали диплом з відзнакою, зокрема Алао Еммануель Іїнопува (ФМТ), Такавіра Ліберті (ФМТ), Якуб Хафіз Араб (ФМТ), Осуагву Давід Гозіе (ФПТ), Бамгбосе Аджібола Мошуд (ФЕМ).

З приємністю випускників привітав ректор університету, заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент Національної академії наук України професор Петро Ясній. "Чотири роки тому Ви стали частиною великої студентської сім'ї університету. Наші професори, декани, проректори працювали над тим, щоб допомогти Вам закласти фундамент для успішного майбутнього. Сьогодні Ви здобули фах й отримати безцінний досвід завдяки праці над собою та вмінню об’єднувати зусилля заради мети. З цієї нагоди я хочу побажати Вам наснаги те наполегливості у втіленні Ваших цілей та мрій. Адже успіх завжди супроводжує тих, хто наполегливо долає всі труднощі та не втрачає віри. Я вірю, що кожного з Вас чекає велике майбутнє", — сказав Петро Ясній.

У свою чергу, студенти-випускники подякували керівництву університету, професорсько-викладацькому складу та працівникам технічного вишу. В знак визнання постійної підтримки і допомоги іноземним студентам, наставництва, самовідданої праці й лідерства в галузі освіти випускники вручили керівництву, викладачам й працівникам спеціальні нагороди.