В гостях у малечі з інтернату

22 жовтня 2009 року студенти електромеханічного факультету разом з завідувачем кафедри іноземних мов Кухарською Вікторією Богданівною відвідали дітей Новосільської обласної комунальної спеціальної школи — інтернату І-ІІ ступеня Підволочиського району.

Це вже не перша поїздка студентів нашого університету до школярів. Вже протягом чотирьох років раз або два рази в рік наші студенти є бажаними гостями у малечі з інтернату.

Особливістю цієї поїзди було святкування дня літнього іменинника в інтернаті. 37 іменинників отримали подарунки від наших студентів. Не залишились без уваги і решта дітей. До дитячого концерту долучились і студенти.

Дякуємо всім тим, завдяки кому відбулась ця поїздка.

На адресу ректора університету Яснія Петра Володимировича надійшов лист подяка від дирекції школи-інтернату.

З детальнішою інформацією про поїздку можна буде познайомитися у одному з чергових номерів газети «Університетські вісті».