Першокурсники урочисто присягнули бути гідними представниками Пулюєвого вишу

Навчальний рік офіційно розпочато: перед головним навчальним корпусом університету відбулася церемонія посвячення першокурсників у студенти. Близько чотирьох сотень першокурсників урочисто присягнули бути гідними представниками Пулюєвого вишу.

Привітати першокурсників сонячного вересневого дня прийшли батьки, викладачі, вище керівництво університету, а також почесні гості — міський голова Тернополя Сергій Віталійович Надал, голова ПрАТ «Тернопільгаз» Олег Іванович Караванський, генеральний директор ОСП «Корпорація «Ватра» Василь Васильович Щиренко, духовний капелан університету отець Ярослав Шевчук.

Опісля винесення Державного прапора, хоругви університету та хоругв факультетів ведучі дійства Ганна Коломієць та Дмитро Якимець запросили до вітального слова ректора університету професора Петра Володимировича Яснія. Очільник вишу привітав повноправних членів університетської громади. «Шановні студенти-першокурсники, ви переступаєте поріг вишу, який має свою історію та традиції, має великі здобутки та досягнення, адже у цьому навчальному році нашому університету виповнюється 60 років! Наш вуз є одним із провідних навчально-наукових, інженерних та культурних центрів Західної України та член Європейської асоціації університетів. В університеті працює висококваліфікований науково-педагогічний персонал. Більше 450 викладачів — це кандидати наук, доценти, доктори наук, професори. В університеті навчається понад 8 тисяч студентів за 29 бакалаврськими та 27 магістерськими спеціальностями. Тепер право зберігати багатолітні традиції й творити подальше майбутнє нашого славетного університету належатиме і вам. Віднині перед вами відкривається широка дорога — у незабутні студентські роки! Сподіваюсь, вони приведуть вас до вдалого професійного життя. Щиро бажаю вам успіхів на цьому шляху!», — звернувся до молоді ректор.

Відчути себе повноправними членами університетської родини ТНТУ першокурсникам вдалося вже під час прийняття урочистої клятви. Її текст зачитали — студент 1-го курсу факультету комп'ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії Артур Пирогов та студентка 1-го курсу факультету інженерії машин, споруд та технологій Катерина Мостова.

Вітання молодшим колегам також передали і студенти-старшокурсники, вони побажали, щоб роки навчання були наповнені новизною знань і самоудосконаленням, науковими дослідженнями й пошуками, добрим настроєм, спілкуванням та творчими проектами.

Чудовим доповненням до свята стали музичні дарунки від студентки магістратури Адріани Гарматюк, майбутніх бакалаврів Тетяни Дзюби, Валерії Жарко, Андрія Дем'янчука та випускника Тернопільського технічного коледжу Івана Нагачевського.

Будьте Мудрими, Сміливими та Цілеспрямованими!
В Добру Путь, Першокурсники!