Участь у англомовному тренінгу з питань захисту інтелектуальної власності, трансферу технологій та комерціалізації результатів наукових досліджень

Про тренінг: Міністерство освіти і науки України інформує, що Фундація Україна-США здійснює відбір фахівців з трансферу технологій, які працюють у закладах вищої освіти та наукових установах України, для участі у тижневому англомовному тренінгу з питань захисту інтелектуальної власності, трансферу технологій та комерціалізації результатів наукових досліджень.

Місце проведення: тренінг буде проходити на базі американських університетів та наукових інституцій в штаті Джорджія (США).

Період проведення тренінгу: з 14 по 21 грудня 2019 року.

Метою тренінгу є ознайомлення українських фахівців із американським законодавством, що регулює політику в цих сферах, та обмін практичним досвідом з американськими колегами. Усі учасники зможуть отримати корисну інформацію для її подальшого використання в своїй професійній діяльності, а також цікаві контакти для налагодження співпраці з американською стороною в сфері трансферу технологій та комерціалізації об'єктів права інтелектуальної власності.

Програма поїздки включатиме огляд американського законодавства у сфері трансферу технологій, процес ліцензування, комерціалізації, роботу зі стартапами, а також візити до провідних офісів трансферу технології, технологічних бізнез-інкубаторів та наукових парків США.

Фінансування: усі витрати, що пов'язані із поїздкою (транспорт, проживання, харчування), покриваються програмою «Біотехнологічна ініціатива Фундації Україна-США».

Подання заявок: для участі у зазначеному тренінгу необхідно заповнити до 18:00 27 вересня 2019 року заявку за посиланням:

forms.gle/mVHe2KCEBsyLZoKu9.

Відбір потенційних учасників відбуватиметься на конкурсній основі за результатами оцінки заповнених анкет та проведення співбесід англійською мовою до 31 жовтня 2019 року.