Поглиблюємо співпрацю зі словацькими партнерами

13 вересня 2019 року університет відвідали представники факультету цивільної інженерії Технічного університету Кошице (Словацька Республіка): проф. Петер Месарос — декан факультету, проф. Мартіна Зеленакова — заступник декана з питань розвитку та зовнішніх зв`язків та проф. Душан Катунський — заступник декана з питань науки та досліджень.

У рамках започаткованої у 2017 році співпраці зі словацьким закладом вищої освіти студенти та викладачі нашого університету беруть участь у спільних наукових та освітніх заходах і проектах, обміні студентами та викладачами за програмою Еразмус+.

Під час зустрічі з ректором, проф. П.В. Яснієм, адміністрацією університету та факультету інженерії машин, споруд та технологій гості обговорили перспективи подальшої співпраці, а саме: започаткування програми подвійних дипломів для студентів спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія». Також представники ЗВО-партнера оглянули наукові лабораторії університету та побували з екскурсією у музеї Івана Пулюя.