Свято української душі — одягнути вишиванку

Коли емоції з'являються барвами на тканині, коли історія окремої людини чи цілої країни закладена у маленькому візерунку, коли щира душа вигадує, а майстерні руки створюють, тоді ми знову одягаємо її — нашу вишиванку, що стала символом щорічного університетського культурного заходу. Тому вкотре восьмий Тиждень української вишиванки в університеті дозволив відчути потужну енергію наших пращурів, закарбовану в сакральних символах, та зібрав політехніків на мистецьке дійство «Бережи українське — носи вишиванку».

Через музику, поезію, відеоспогади, показ колекції одягу студенти, викладачі та працівники університету мали змогу відкрити для себе глибинний зміст української вишиванки, яка пройшла довгий та часом нелегкий шлях і стала найбільшим скарбом українців.

Вишиванка — не одяг для тіла, це — одяг для душі! Тож будьмо гідними її носіями!