Скористайтеся шансом стажування у Франції!

25 жовтня 2019 року до ТНТУ вкотре з офіційним візитом прибуде делегація з Федерації обмінів «Франція-Україна», у рамках угоди з якою передбачена співпраця в галузі організації перебувань та стажувань закордоном для студентів, викладачів, наукових працівників ТНТУ, а також організація перебувань та стажувань в Україні французьких студентів навчальних закладів-партнерів, представників установ, які приймають стажерів і представників Федерації «Обміни Франція-Україна» та будь-яких проектів, спрямованих на розвиток обмінів між Францією та Україною у галузі компетенції кожного з партнерів.

Запрошуємо студентів, зацікавлених у проходженні стажувань у Франції, відвідати презентацію «Освітні можливості мобільності Україна - Франція» та скористатись можливістю отримати детальну інформацію, поставити ряд питань щодо вибору міжнародної програми.

Зустріч відбудеться в п’ятницю, 25 жовтня, з 9.30 до 13.00 у приміщенні читального залу ТНТУ.