Невідомими сторінками української історії та культури

Театральна студія ТНТУ «Introvision» запрошує Вас на театралізовану програму «Традиції віків». Дійство відбудеться 20 листопада 2019 року в читальному залі бібліотеки університету. Початок о 13:00.

Національну ідентичність визначають за різними якісними показниками: історія, мова, побут, архітектура тощо. Не меншої цікавості заслуговує і мистецтво оточувати себе красою, вишитою сакральними узорами-письменами. Цю красу ще називають — українською вишиванкою, в якій закодована сукупність сорока божественних енергій, що творять довершену та гармонійну долю людини.

Спільний проект студентів та викладачів «Традиції віків» розкаже про найбільшу любов Богдана Хмельницького, переживання Данила Галицького. Ви станете свідками весільного обряду, познайомитесь з чарівною мольфаркою та побачите чимало цікавого під супровід українського танго у виконанні вокально-інструментального ансамблю.