Індійська делегація у ТНТУ

8 листопада 2019 року в рамках проведення ІІ Міжнародної конференції «Бізнес-ризики у динамічному глобальному середовищі (BRCDGV 2019)» Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя відвідала делегація з Індії, до складу якої увійшли:

• Прадіп Кумар — Президент Індо-Європейської Освітньої Фундації (керівник делегації);
  • Шрі К.С. Тьягі — член Парламенту Індії, голова парламентського комітету з питань промисловості, генеральний секретар Джаната Дель Юнайтед;
  • Раш Біхарі Прасад Сінгх — проректор Університету м. Патна;
  • Мохаммад Шаріф — декан факультету права Університету м. Патна, директор коледжу, професор.

Також членами делегації були Юстіна Мутале, посол миру, засновниця благодійного фонду Юстіни Мутале (Великобританія) і Рената Жуковська, виконавчий директор Індо-Європейської Освітньої Фундації (Польща).

Під час зустрічі індійської делегації із ректором університету членом-кореспондентом НАН України, д.т.н., професором Петром Яснієм, проректором з міжнародного співробітництва, д.т.н., професором Тетяною Вітенько, директором Індо-Європейського Центру в ТНТУ, к.е.н., доцентом Іриною Крамар, завідувачем кафедрою кібербезпеки, к.т.н., доцентом Наталією Загородною було визначено основні напрями співпраці між Тернопільською політехнікою та Університетом м. Патна (Індія).

Вирішено, що ІІІ Міжнародну конференцію «Бізнес-ризики у динамічному глобальному середовищі (BRCDGV 2020)» буде проведено у березні 2020 року в Індії.