Зрозуміти суть та особливості НАТО із середини

26 листопада 2019 року студенти груп БР-11 та БП-11 (факультет економіки та менеджменту), за методичної допомоги відділу міжнародного співробітництва провели просвітницький захід на тему: «НАТО як міжнародна організація безпеки і оборони» (модератор — завідувач кафедри українознавства і філософії доц. Криськов А.А.).

Студенти виступили з повідомленнями та продемонстрували презентації на такі теми, як: «Фактори, що вплинули на формування НАТО», «Нормативно-правова база функціонування НАТО», «Керівні структури НАТО», «Критерії членства в НАТО» та «Поширені в Україні стереотипи щодо НАТО».

Інформація, представлена доповідачами, вирізнялася новизною і викликала жваву дискусію, сприяла уточненню знань студентів про військово-політичний блок.