Заслужена перемога

Вітаємо студентку 3-го курсу кафедри економіки та фінансів (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування») Віту Гой, яка здобула перемогу у конкурсі «Ukraine and the EU: Pros and Cons», що проводився у межах реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2019 рік в рамках англомовного клубу, що діє при Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова за підтримки волонтерів Корпусу миру США в Україні.

Конкурс було проведено у трьох номінаціях:

1. «Загальносередня освіта (9 клас)».
  2. «Вища освіта: бакалавр».
  3. «Вища освіта: магістр».

Конкурс включав декілька етапів:

1. Представлення наукової роботи конкурсній комісії.
  2. Презентація робіт учасників, відібраних до фіналу.

Віта Гой стала переможницею у номінації «Вища освіта: бакалавр». Керівник наукової роботи — к.е.н., доц. кафедри економіки та фінансів Ірина Крамар. Тема роботи: «Вплив інтеграції України в ЄС на трудову міграцію населення». Наукова робота була виконана в рамках вивчення дисципліни «Міжнародні фінанси».

Бажаємо подальших творчих успіхів! Пишаємося здобутками наших студентів!