Університет приєднався до щорічного національного архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM

Ректор ТНТУ Петро Ясній та виконавчий директор Асоціації УЦСС В'ячеслав Колесник підписали меморандум про підтримку та співпрацю в рамках конкурсу STEEL FREEDOM 2020.

Керівництво та викладачі університету будуть залучати студентів з метою участі в конкурсі, а також підтримувати учасників конкурсу, виступаючи куратором команд, і проводити консультації на етапі розробки проєктів.

Для студентів університету конкурсний проєкт може бути використаний при захисті курсових, контрольних та інших звітних робіт в рамках навчального процесу.

STEEL FREEDOM для студента це можливість:

• отримати грошову нагороду для переможців і додаткові призи в номінаціях від партнерів для багатьох учасників
  • отримати унікальний досвід роботи в команді «архітектор + конструктор»
  • розробити реальний проєкт від замовника будівництва
  • отримати рекомендації від відомих архітекторів
  • отримати доступ до навчальних лекцій і консультацій фахівців
  • пройти стажування або отримати роботу в найкращих архітектурних компаніях
  • консультуватися з куратором (викладачем у ВНЗ) та отримати цінні поради від наставника

Для кураторів студентських команд діє мотиваційна програма від організатора, запрошення на фінал конкурсу, відзначення на церемонії нагородження та подарунки.

Онлайн презентація конкурсу для студентів ТНТУ відбудеться уже 17 вересня о 15.00 год. Реєстрація на на подію обов'язкова: bit.ly/2DTRdhc