Конкурс для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program

До 1 листопада Офіс Програми академічних обмінів імені Фулбрайта приймає анкети на конкурс для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program — cтипендії для проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців: fulbright.org.ua/en/fulbright-research-and-development-program-2/.

Документи на усі цьогорічні конкурси подають тільки онлайн.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у конкурсі можуть брати участь не тільки дослідники, але й викладачі, які планують розробляти нові курси, досліджувати нові методики викладання. Заявки приймаються від молодих спеціалістів, котрі не обов'язково працюють в академічному середовищі — серед фіналістів є музейні працівники, журналісти, інженери, соціологи, діячі мистецтва, працівники громадських організацій тощо. Важливо, щоби конкурсна заявка містила дослідницьке завдання.

Конкурсні напрямки охоплюють гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни. Виключенням є тільки бізнес-сфера.

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Інформація про фіналістів програми Fulbright Research and Development Program за різні роки — на сторінках фулбрайтівських вісників: fulbright.org.ua/uk/library/.