У здоровому тілі — здоровий дух

Щастя залежить від багатьох критеріїв, але головний з них – це здоров’я. Можна бути багатим, відомим, красивим, але ніщо з цього не приносить радості, якщо немає здоров’я фізичного і здоров’я душевного. “У здоровому тілі — здоровий дух”, — кажуть всі навколо.

У Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя широко залучається студентська молодь до регулярних занять фізичною культурою i спортом на академічних заняттях з дисципліни «Фізичне виховання»та у вільний від навчання час у спортивних секціях, групах «Здоров’я».

Кафедра фізичного виховання і спорту виконує завдання з фізичного виховання й оздоровлення студентів, співробітників університету, а також жителів Тернополя й області, використовуючи сучасну матеріально-технічну базу.