У ТНТУ зустріч з майбутніми вступниками провели онлайн

8 листопада в університеті відбувся День відкритих дверей. Абітурієнти та їх батьки мали змогу поспілкуватися з керівництвом університету та деканами факультетів завдяки онлайн вебінару у соцмережах ТНТУ — Instagram, Facebook, YouTube.

Інтерактивні відповіді на актуальні питання цього дня можна було почути від ректора університету проф. П.В. Яснія, проректора з науково-педагогічної роботи С.Ф. Дячука, відповідального секретаря приймальної комісії В.Р. Кобельника, декана факультету економіки та менеджменту Г.В. Ціх, декана факультету інженерії машин, споруд та технологій Р.Я. Лещука, декана факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії В.І. Яськіва, декана факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії І.О. Барана, студентки четвертого курсу факультету економіки та менеджменту, стипендіатки Президента України Інни Гули.

Майбутні вступники цікавилися особливостями вступної кампанії 2021 року, переліком сертифікатів ЗНО, котрі необхідні при вступі, термінами подачі заяв, необхідними документами та умовами зарахування до університету.

Запис прямої трансляції Дня відкритих дверей представлений на YouTube каналі університету за посиланням: https://bit.ly/3n8xriT

Якщо в ході перегляду відео у Вас виникнуть питання, можете залишати їх в коментарях до цієї трансляції або ж писати у повідомленнях на сторінках Абітурієнт ТНТУ та Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.

Ознайомитись детальніше з умовами Вступної кампанії 2021 можна тут: https://bit.ly/3eMkqbC

В завершення Дня відкритих дверей начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню А.Я. Крупка провів вікторину та розіграш пам'ятних призів серед зареєстрованих учасників заходу. Календарі, ручки, горнятка із символікою ТНТУ отримають Юлія П'ятничко, Олександра Ковальчук та Іван Дужак. Вітаємо переможців!

Запрошуємо майбутніх абітурієнтів на навчання в Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя!