Кращих студентів університету привітав голова ОДА
Володимир Труш

Стипендіати Президента України Гула Інна, Величко Діана, Биків Денис взяли участь у зустрічі з нагоди Міжнародного дня студента в Тернопільській ОДА. Кращих студентів Пулюєвого вишу й закладів вищої освіти Тернополя привітав голова облдержадміністрації Володимир Труш.

«У цьому залі зібралися одні з найкращих — Президентські стипендіати. Ви показуєте приклад вашим друзям, на вас рівняються. І я впевнений, що ви — майбутня еліта нації: науковці, викладачі, громадські активісти, спортсмени, митці, волонтери. А найголовніше — чесні та порядні люди. З вами майбутнє держави буде у гідних руках. Президентська стипендія — це досягнення, яке заслуговує похвали та визнання. А щоб її отримати, потрібно докласти чимало зусиль. Але нехай це не буде самоціллю для кожного з вас. Не зупиняйтеся на цьому етапі, вчіться, шукайте, здобувайте. Адже студентські роки — найкращі. Тому використовуйте кожен день з користю, — наголосив Володимир Труш. — Я бажаю кожному з вас досягти мети і стати справжнім професіоналом своєї справи».

Голова Тернопільської обласної держадміністрації вручив студентам подарунки та побажав реалізації усіх їхніх планів. Також Володимир Труш запропонував студентам пройти практику в Тернопільській обласній державній адміністрації та в майбутньому спробувати свої сили на державній службі.