ТНТУ розкриває таланти своїх студентів

Життя студентів у ТНТУ точно не буденне, а відмінне від будь-якого іншого. Свобода та відповідальність — це те, що забезпечує різноманіття форм студентської активності, сприяє студентській самоорганізації, вчить рухатись від генерації ідеї до її втілення, здобуваючи в процесі багато корисних практичних знань та навичок.

Безліч подій традиційних та регулярних, серйозних та для відпочинку й перезавантаження, масштабних та вузькопрофільних перетворюють навчання в університеті на незабутній час, тим паче коли студенти з тих, які веселі, активні, обдаровані і завжди вміють проявити свій талант.

Знайомимось із новим мистецьким проєктом «ТНТУ МАЄ ТАЛАНТ», що ініціює студентська рада. Приєднуємось до команди креативних і цілеспрямованих!