Галина Щигельська — лауреат Премії ім. Володимира Лучаківського

Лауреатом Премії ім. Володимира Лучаківського у категорії «Формування позитивного іміджу міста» названо доцента кафедри українознавства та філософії, кандидата історичних наук Щигельську Галину Остапівну.

Галину Остапівну було номіновано як науковицю та натхненну викладачку, яка щедро віддає свій час та зусилля співпраці із українськими та міжнародними студентами. Як людину, яка не лише креативно та цікаво навчає молодь в рамках свого курсу, але й опікується освітою та світоглядом студентів-іноземців поза межами навчальної програми. Галина Щигельська є організатором багатьох культурно-виховних заходів, які сприяють створенню сприятливого клімату міжнародного спілкування у поліетнічному середовищі, а також у формуванні позитивного іміджу міста Тернополя.

Нагородження відбулось 7 грудня в Українському домі «Перемога» з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

Щиро вітаємо Галину Остапівну та бажаємо подальших успіхів у креативних проєктах, які, ми впевнені, скоро чекають студентів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя