Порядок денний засідання вченої ради
26 січня об 11:00 в середовищі ATutor (ID:5135)

1. Про результати рейтингового оцінювання якості роботи факультетів і кафедр університету у 2020 році.
    Доповідач: начальник відділу якості Матійчук Л.П.
  2. Про дотримання академічної доброчесності при виконанні кваліфікаційних та дисертаційних робіт.
    Доповідачі: перший проректор Митник М.М., проректор з наукової роботи Марущак П.О.
  3. Про результати фінансово-господарської діяльності університету за 2020 рік та результати виконання кошторису доходів та видатків.
    Доповідач: проректор з економіки та фінансів Шерстюк Р.П.
  4. Затвердження кошторису доходів і видатків університету на 2021 рік.
    Доповідач: проректор з економіки та фінансів Шерстюк Р.П.
  5. Затвердження змін до Положення про кваліфікаційні роботи студентів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  6. Рекомендація до затвердження нової редакції Статуту Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  7. Затвердження змін до Положення про вчену раду Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  8. Затвердження змін і доповнень до Регламенту вченої ради Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  9. Затвердження рекомендацій НТР.