Засідання вченої ради

24 лютого 2010 року о 15.00 год. в ауд.№79 відбудеться засідання вченої ради Тернопільського національного університету імені Івана Пулюя.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Підсумки наукової роботи за 2009 рік та напрямки і завдання наукової діяльності на 2010 рік.
    Доповідачі: проректор з наукової роботи, д.т.н., проф. Рогатинський Р.М. та голова комісії з питань науки, д.ф.-м.н., проф. Кривень В.А.
  2. Особливості проведення виховної роботи із студентами іноземних держав, які навчаються в ТНТУ ім. І. Пулюя.
    Доповідачі: начальник ЦМО, к.ф.-м.н., доц. Муль О.В. та голова комісії з виховної роботи, к.м.н. Курко Я.В.
  3. Затвердження «Плану розвитку Тернопільського національного університету імені Івана Пулюя до 2015 року».
    Доповідач: перший проректор, проректор з навчальної роботи, д.т.н., проф. Луців І.В.
  4. Затвердження рекомендацій НТР.
    Доповідач: вчений секретар, к.т.н., доц. Крамар Г.М.