Міс факультету
економіки та підприємницької діяльності

25 березня 2010 року в ОМЦ "Політехнік" о 16.30 годині розпочалася шоу-програма "Міс факультету економіки та підприємницької діяльності".

Захід проведено з ініціативи студентської ради факультету економіки і підприємницької діяльності та за підтримки студентського профкому.

Гостями програми стали команди КВН "Оптом дешевше" та "Медогляд".

Краса – це небо, сонце й зорі Краса – це щастя від любові, Міс ФПД – це теж краса Тому цінуй її усе життя. 25 березня факультетом Економіки і підприємницької діяльності було проведено захід «Міс ФПД» Найкращі, найрозумніші, найактивніші дівчата факультету боролись за почесне звання. Почесне журі у складі декана факультету, усіх завідувачів кафедр та викладачів факультету об’єктивно оцінили конкурсанток. Дівчата, як справжні моделі на подіумі, змагалися у номінаціях: Міс Чарівність, Міс Елегантність, Міс Креативність, Міс Грація, Міс Ніжність, 1-віце міс, 2-віце міс, Міс ФПД. Випробуваннями для учасниць стали такі конкурси: 1. Вихід-дефіле-представлення у вечірніх чорних сукнях. 2. Український стрій у запальному народному танці. 3. «Мої таланти» - кожна з учасниць демонструвала свої таланти. 4. «Ділова жінка» - дефіле у діловому костюмі, вдалі відповіді на питання вельмишановного журі. 5. «Король танцю – Вальс» - у цьому конкурсі було продемонстровано вміння наших конкурсанток вальсувати у парі зі своїм партнером. 6. Вечірній вихід – дефіле у вечірніх сукнях. Отож, такі результати оголосили члени журі: Міс Чарівність – Піжицька Світлана, студентка групи БОсп-31 Міс Елегантність – Герман Адріана, студентка групи БК-11 Міс Креативність – Ковальчук Людмила, студентка групи БКп-31 Міс Грація – Ілійчук Тетяна, студентка групи БФ-11 Міс Ніжність – Бубняк Любов, студентка групи БО-11 2-віце міс – Ткач Христина, студентка групи БЕп-21 1-віце міс – Барановська Ірина, студентка групи БО-11 Міс ФПД, Міс глядацьких симпатій – Горкуненко Мар’яна, студентка групи БКп-21 Міс Beeline – Горкуненко Мар’яна, студентка групи БКп-21 Глядачі мали можливість насолодитися концертним виступом гостей свята, якими були: - Команда КВН «Оптом дешевше»; - Команда КВН «Медогляд»; - Кльован Галина; - Стасишин Христина з піснею «Перша любов»; - Гурт «Зефір» з латино-американською програмою. Велика подяка нашим спонсорам: 1. Студенська профспілкова організація ТНТУ ім. І. Пулюя; 2. Мережа мобільного зв’язку «Beeline»; 3. Торгово-розважальний центр «Подоляни»; 4. Бережнов, новая продукція «Shake». Дякуємо за співпрацю також компаніям «Mary Kay» та «Sunsplesh». Отож, вітаємо всіх дівчат, у вас велике майбутнє. Попереду нові сцени і п’єдестали конкурсів краси. Нехай щастить у житті, чистих рос вам, мудрої думки, краси і нев’янучої вроди. Будьте завжди впевнені у собі і знайте, що кожна з Вас – найкраща!

Пропонуємо невеликий фоторепортаж із місця події