Університетські змагання з настільного тенісу: визначено переможців

23 березня 2023 року за ініціативи Cтудентської ради у спортивному комплексі «Політехнік» відбулися традиційні змагання з настільного тенісу в залік Спартакіади між факультетами.

Настільний теніс — один з найпопулярніших видів спорту в нашому університеті. Тому колектив кафедри фізичного виховання і спорту визначив не лише команду-переможця, а й призерів-переможців в особистому заліку.

Спортивні змагання проходили в напруженій боротьбі, кожен учасник намагався продемонструвати свої вміння та волю до перемоги.

В особистому заліку бронзову сходинку п’єдесталу зайняв Іваницький Віктор (ФІС), на другому місці — Бунько Андрій (ФІС), у напруженій боротьбі «золото» здобув Синенький Євгеній (ФМТ). Призери нагороджені грамотами, медалями і грошовими винагородами. Переможець отримав кубок Спартакіади.

Командні місця розділились наступним чином: 4 місце — ФЕМ; 3 місце — ФПТ; 2 місце — ФІС; 1 місце — ФМТ.

Колектив кафедри фізичного виховання і спорту та Студентська рада дякують учасникам за активну участь.

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших перемог!