Програма академічних обмінів імені Фулбрайта

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні передбачає наукові стажування, дослідження та навчання в університетах США у галузі гуманітарних та соціальних наук, точних, технічних та природничих дисциплін.

Про програму, можливості та умови участі присутнім розповіла представниця Київського офісу Програми імені Фулбрайта в Україні Наталія Залуцька.

В 2010 році програма імені Фулбрайта оголошує наступні конкурси:

• Fulbright Gratuate Student Program (документи приймаються до 31 березня 2010 року);
  • Fulbright Faculty Development Program (документи приймаються до 31 березня 2010 року);
  • International Fulbright Science and Technology Ph.D. Award (документи приймаються до 16 травня 2010 року);
  • Fulbright Scholar Program (документи приймаються до 15 жовтня 2010 року).

Основними умовами участі у програмі є володіння англійською мовою (для науковців тест з англійської мови не є обов'язковим) та чітка мотивація перебування в науковому осередку США і здійснення саме там конкретних досліджень.

Більш детальну інформацію можна знайти на інтернет-сторінці програми www.fulbright.org.ua, а також у Центрі міжнародного співробітництва ТНТУ ім. Івана Пулюя (к. 44), тел. 252976.