Студентська спартакіада

19 березня 2010 року на базі спортивного комплексу «Політехнік» відбулися змагання з гирьового спорту в залік студентської спартакіади серед факультетів ТНТУ ім. Івана Пулюя, в яких взяли участь 39 студентів із шести факультетів. Механіко-технологічний факультет був представлений двома командами.

Учасники змагалися у семи вагових категоріях (до 60 кг, до 65 кг, до 70 кг, до 75 кг, до 80 кг, до 90 кг і понад 90 кг). Особисті місця визначалися за сумою підйомів у двох вправах: поштовху двох гирь і ривка гирі кожною рукою.

Сенсації не сталося, як і очікувалося, основна суперечка за лідерство в командній боротьбі розгорнулася між «механіками» і «харчовиками». І лише після завершення виступу учасників у категорії понад 90 кг визначився переможець в командній боротьбі. Ним стала 1-а команда МТФ, 2-ге місце отримала команда ФХВ, 3-тє - команда МТФ-2. Далі місця розподілилися так: 4-те місце здобула команда ФКТ; 5-те - ЕМФ; 6-те - ФРК; 7-ме - ФІС.

В особистому заліку переможцями в порядку вагових категорій стали: 60 кг - Халілов Різа (ФХВ); 65кг - Гринчук Іван (ФХВ); 70кг - Дудар Тарас (ФРК); 75 кг - Сьомер Володимир (ФКТ); 80 кг - Горностай Олександр (ФХВ); 90 кг - Гаврилюк Володимир (МТФ); понад 90кг - Середюк Василь (ФКТ).

Цього ж дня на базі спортивного комплексу «Політехнік» відбулися змагання з плавання у залік студентської спартакіади серед факультетів ТНТУ ім. Івана Пулюя, в яких взяли участь 40 студентів.

Учасники змагалися у чотирьох видах програми та естафетному плаванні. В особистому заліку переможцями стали: Антонюк Олександр (група МКсп-41; 50м. в/с), Колач Анастасія (СП-21; 50м. в/с, 50м. бат.), Левченко Євгенія (БМ-31; 50м. н/с), Кульчицький Іван (ХС-21; 50м. брас), Хом’яківський Павло (ХК-13; 50м. бат.).

В естафетному плаванні 4х50м в/с найсильнішими була команда механіко-технологічного факультету, а саме: Антонюк Олександр (МКсп-41), Галатович Дмитро (МВ-31), Сапріянчук Василь (МТп-32) та Чепига Володимир (МВ-41). Друге місце посіла команда ФІС: Гевко Тарас (СН-21), Вітрук Роман (СП-11), Вітрук Ігор (СІ-11), Гайда Назар (СІ-11). Третє місце - команда ФХВ: Шинкар Олег (ХС-11), Масюк Андрій (ХС-11), Хом’яківський Павло (ХК-13), Кульчицький Іван (ХС-21).

У командному заліку безперечним лідером стала команда МТФ, яка набрала 435 очок, другою була команда ФХВ (322 очок), третьою - ФІС (283 очок).