Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя інформує про:

Ліцензування перепідготовки та підвищення кваліфікації іноземних громадян за акредитованими напрямами підготовки та спеціальностями (підстава: лист Департаменту вищої освіти Відділу ліцензійної експертизи Міністерства освіти і науки України № 45-594 від 30.03.2010р).

Для забезпечення діяльності з надання зазначеної освітньої послуги:

1. Обґрунтовано можливості Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя за погодженням Регіональної громадської експертної комісії Державної акредитаційної комісії при Тернопільській обласній державній адміністрації від 14.11.2008р. щодо ліцензування даної освітньої послуги;
  2. Проводяться заходи щодо приведення кадрового, навчально-методичного забезпечення освітньої послуги відповідно до умов ліцензування;
  3. Інформацію про надання зазначених освітніх послуг можна отримати у Центрі міжнародного співробітництва (директор Центру, к.т.н., доцент Лазарюк В.В., тел. (0352) 252976).