У рамках Всеукраїнського книжкового форуму «Джура-фест» 15 квітня 2010 року о 13 годині у читальній залі науково-технічної бібліотеки нашого університету відбулася зустріч із відомими українськими діячами: доктором філологічних наук, професором, директором Національного науково-дослідного інституту українознавства (ННДІУ) Петром Кононенком, кандидатом філософських наук, доцентом, заступником директора ННДІУ Тарасом Кононенком, вченим секретарем ННДІУ Надією Істоміною, письменником Сергієм Плачиндою, головою Житомирського обласного літературного об’єднання ім. М. Клименка Світланою Штацькою. Почесні гості поділилися з присутніми своїми роздумами щодо розвитку української культури, особливостей літературного процесу. Відбулася також презентація книжок видавництв «Львівська політехніка», «Києво-Могилянська Академія» та «Джура», зокрема, поеми Юрка Ґудзя «Барикади на Хресті».