Благодійний концерт «Вони потребують допомоги»

22 квітня 2010 року в ОМЦ «Політехнік» відбувся благодійний концерт «Вони потребують допомоги», участь в якому взяли гурти: «Ті, що падають в гору», «Повний привід», «Зефір» та «Апріорі».

Зібрані кошти будуть передані інтернату, де виховуються 100 хлопчиків і дівчаток, які належать до категорії дітей з особливими потребами. Через свої хвороби та вади діти не можуть сприймати світ таким, яким він є насправді. Працівники інтернату докладають чимало зусиль, щоб наповнити життя дітей світлом, теплом, однак залишається багато проблем, які важко вирішити без додаткової допомоги. Такі діти — це наш спільний біль на випробування на людяність, тому закликаємо кожного виявити співчуття, милосердя, торкнувшись серцем чужої біди.