Сьомий Всеукраїнський конкурс дипломних проектів і магістерських робіт

Вітаємо студентів нашого університету Процюка Юрія Васильовича (ХОм-51; 2009 року випуску) та Лемешова Юрія Дмитровича (ХО-51; 2009 року випуску) з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних і магістерських робіт!

За підсумками сьомого Всеукраїнського конкурсу дипломних проектів і магістерських робіт за спеціальностями 7.090221 та 8.090221 «Обладнання переробних і харчових виробництв», який відбувся в Одеській національній академії харчових технологій з 15 по 16 квітня 2010 року, магістерська робота студента групи ХОм-51 (2009 року випуску) Процюка Юрія Васильовича зайняла перше місце і нагороджена дипломом МОН України І ступеня (науковий керівник — завкафедри ОХТ Закалов О.В.), а дипломний проект студента групи ХО-51 (2009 року випуску) Лемешова Юрія Дмитровича здобув друге місце і нагороджений дипломом МОН України ІІ ступеня (науковий керівник — завкафедри ОХТ Закалов О.В.).

Щиросердечно вітаємо переможців та бажаємо нових творчих досягнень!