Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя інформує про:

Ліцензування підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» зі спеціальності 8.091501 «Комп’ютерні системи та мережі».

Для забезпечення діяльності з надання зазначеної освітньої послуги:

1. Обгрунтовано можливості Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя за погодженням Регіональної Громадської експертної комісії Державної акредитаційної комісії при Тернопільській обласній державній адміністрації від 23.02.2010 р. щодо ліцензування даної освітньої послуги;
  2. Проводяться заходи щодо приведення кадрового, навчально-методичного забезпечення освітньої послуги відповідно до умов ліцензування;
  3. Інформацію про надання зазначених освітніх послуг можна отримати на кафедрі «Комп’ютерної інженерії» (завідувач кафедри «Комп’ютерної інженерії», доктор технічних наук, професор Приймак М. В., заступник завідувача кафедри, к.т.н., доцент Лупенко С. А.. тел (0352) 52-41-33).