Програма наукового семінару
«Презентація проектів ТНТУ з міжнародної співпраці»

12 травня 2010 року в читальному залі бібліотеки Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя (м. Тернопіль, вул. Руська, 56 корпус № 2) відбудеться науковий семінар «Презентація проектів ТНТУ з міжнародної співпраці».

Програма наукового семінару

14:30 Реєстрація

15:00 Вступне слово та привітання учасників семінару.

Доповіді:

1. Презентація результатів україно-словенського, україно-російського, україно-білоруського співробітництва:
    «Прогнозування тремкої здатності важливих елементів конструкції з тріщиноподібними дефектами» доповідає к.т.н Марущак П.О.
  2. Міжнародні проекти наукового парку «Інноваційно інвестиційний кластер Тернопілля» доповідає директор науково-дослідного інституту перспективних технологій Химич Г.П.
  3. Презентація результатів україно-китайського співробітництва та співробітництва Україна-НАТО:
    «Проекти по програмі науково-технічного україно китайського співробітництва та програмі «Партнерство заради миру» НАТО» доповідає зав. каф. «Радіотехнічних систем» к.т.н. доц. Яськів В.І.
  4. Презентація результатів співробітництва з Міжнародним фондом «Відродження»:
    «Інституційні репозитарії як засіб підтримки розвитку науково-інформаційного середовища» доповідає директор Інституту дистанційного навчання ТНТУ ім. І. Пулюя Шкодзінський О.К.
  5. Презентація результатів франко-українського співробітництва:
    «Франко-українська наукова кооперація та науково-освітні програми» доповідає к. ф.-м. н. зав каф. «Програмної інженерії» Петрик М.Р.
  6. «Підготовка до написання проектів за програмами західної допомоги Європейського Союзу» доповідає директор Центру міжнародного співробітництва Лазарюк В.В.

Робоча мова: українська