«Студент року університету – 2010»

26 травня 2010 року в ОМЦ «Політехнік» відбулася святкова програма фіналу конкурсу «Студент року університету - 2010», який вже другий рік поспіль проводить студентський профком. Під час заходу було відзначено кращих студентів університету у номінаціях «науковець», «митець», «спортсмен» та «профактивіст». У конкурсі взяли участь 38 студентів з усіх факультетів університету.

Призові місця у номінації «студент-науковець» посіли:

• ІІІ місце — студентка електромеханічного факультету Біганська Людмила;
  • ІІ місце — студент факультету харчових та переробних виробництв Цьонь Олег;
  • І місце — студент механіко-технологічного факультету Базар Мар’ян.

У номінації «студент-митець» перемогли наступні студенти:

• ІІІ місце — студент механіко-технологічного факультету Бойчук Андрій;
  • ІІ місце — студент електромеханічного факультету Лейхт Віталій;
  • І місце розділили студентка факультету економіки і підприємницької діяльності Кльован Галина та студентка факультету радіо-комп'ютерних систем Гнатієнко Анастасія.

Призові місця у номінації «студент-митець» розподілилися наступним чином:

• ІІІ місце — студент механіко-технологічного факультету Базьків Василь;
  • ІІ місце — студент факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії Івасюк Тарас;
  • І місце — студент електромеханічного факультету Расколей Сергій.

У номінації «профактивіст» перемогли наступні студенти:

• ІІІ місце — студентка електромеханічного факультету Сокульська Галина.
  • ІІ місце — студентка факультету управління та бізнесу у виробництві Макар Наталія.
  • І місце — студентка факультету економіки та підприємницької діяльності Меленчук Юлія.

Усі переможці отримали подарунки від спонсорів заходу — ТРЦ «Подоляни» та політичної партії «За Україну!». А студенти, які посіли перше місце у кожній з номінацій, були нагороджені преміями студентського профкому.

Впродовж вечора студентів розважали хлопці з команди КВН V.I.P., співачка Liana, учасниця проекту «Шанс» Оксана Корзун та інші.