11 червня 2010 року у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулося виїзне засідання Ради Західного наукового центру НАН України і МОН України
(м. Тернопіль, вул. Руська, 56, корпус №2, ауд. 58)

Порядок денний засідання:
11.00-11.45 - Про завдання і перспективи співробітництва Західного наукового центру НАН України і МОН України та Тернопільської обласної державної адміністрації і Тернопільської обласної ради (Доповідачі: голова Західного наукового центру НАН України і МОН України, академік НАН України Назарчук З.Т., голова Тернопільської обласної державної адміністрації Сухий Я.М., заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Гоч П.В, голова Тернопільської обласної Ради Кайда О.П.).
11.45-12.00 - Підписання угоди про співпрацю між Західним науковим центром НАН України і МОН України та Тернопільською обласною державною адміністрацією і Тернопільською обласною радою.
12.00-12.30 - Основні напрямки діяльності наукового парку, створюваного на базі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (Доповідачі: ректор Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Ясній П.В., директор НДІ перспективних технологій Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Химич Г.П.).
12.30-13.15 - Потреба регіону і суб’єктів господарювання в інформації, отриманій засобами дистанційного зондування Землі (Доповідачі: голова Тернопільської обласної державної адміністрації Сухий Я.М., начальник головного управління економіки Тернопільської облдержадміністрації Гецько В.В., начальник головного управління МНС України в Тернопільській області Лукавий Є.Т.).
13.15-13.30 - Можливість участі і зацікавленість підприємств регіону у виготовленні і впровадженні елементів складових частин систем для дистанційного зондування Землі (доповідач: директор ТОВ «Завод газового обладнання "Альфа-Газпромкомплект" Лукасевич С.А. ).
13.30-14.00 - Загальна дискусія та підведення підсумків засідання.
14.00-14.30 - Екскурсія музеєм і лабораторіями університету