Україна потребує талановитих менеджерів! Україна потребує ВАС!

Зараз у вітчизняних ВУЗах навчаються
люди, які через 15-20 років будуть керувати країною.

Сергєєв І.М.
Головний редактор газети «БИЗНЕС»

22 вересня 2010 року в Тернопільському національному технічному університеті відбулася презентація проекту GMC-Junior. Проводив презентацію Сергій Зіньківський, координатор даного проекту в м.Київ. З вітальним словом виступили декан факультету економіки і підприємницької діяльності Ціх Галина Володимирівна та заступник декана факультету бізнесу у виробництві Дудкін Павло Дмитрович.

Що таке GMC-Junior?

Global Management Challenge Junior – це перший студентський чемпіонат зі стратегічного менеджменту, в якому беруть участь 2048 команд найкращих ВУЗів України. Команда складається з 3-5 осіб, які є Радою Директорів віртуальної компанії:

• директор з маркетингу,
  • директор з виробництва,
  • директор зі збуту,
  • директор з управління персоналом,
  • фінансовий директор.

Завдання команди — вивчивши історію розвитку компанії за попередні періоди, розробити і впровадити стратегію її ефективного розвитку. Протягом 5 віртуальних кварталів (3 дні в режимі реального часу) команди приймають десятки управлінських рішень, конкуруючи між собою. Переможцем є команда, якій протягом змагання вдається отримати найбільшу вартість акцій на фондовому ринку.

Участь можуть брати студенти 3-5 курсів незалежно від спеціальності.

Детальніші правила гри шукайте на сайті: www.gmc.in.ua.

Чому Тобі варто взяти участь в чемпіонаті?

• отримаєш унікальний досвід в управлінні великої компанії
  • відчуєш реальну конкурентну боротьбі в бізнесі
  • познайомишся з ТОП-менеджерами України
  • випробуєш отриманні знання на практиці та отримати новий досвід
  • зрозумієш свої сильні та слабкі сторони
  • матимеш можливість отримати перспективну роботу.

В 2010 українська команда з м.Львів «S.T.O.R.M» виграла чемпіонат світу зі стратегічного менеджменту GMC International 2009/2010, який пройшов в м. Ханти-Мансійськ (Росія) 17-19 травня 2010р. 32 країни світу приймали участь в змаганнях, разом це близько 30000 учасників.

Крім цього молоді спеціалісти отримають підтримку від ряду наших партнерів: «Бізнес», “Ernst & Young”, InBeV, Microsoft, OLYMPUS, Profiles International, МЕТА, Перший Діловий, Ukrainian Business Portal та інші.

Також будуть розігруватись: 8 стажувань у компанію InBev, ноутбуки від Microsoft та фотокамери і диктофони від OLYMPUS.

Як стати учасником?

• Зібрати команду однодумців (3-5 осіб) і придумати цікаву назву
  • Зареєструвати свою команду на сайті www.gmc.in.ua.
  • Завантажити і детально вивчити Правила змагання
  • Розподілити ролі в команді
  • Завантажити історію компанії і отримати своє перше завдання
  • Проаналізувати звіти і визначити від чого залежить ціна акцій
  • Прийняти перше в своєму житті управлінське рішення і занести його в Лист прийняття Рішень.

Весь хід змагань буде висвітлюватися в газеті «БИЗНЕС».

Зареєструвати команду можна до 17 жовтня 2010 року! Поспішай!

Геведзе Тетяна,
заступник голови Університетської