День відкритих дверей

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя запрошує на День відкритих дверей, який відбудеться 7 листопада 2010 року об 11 годині за адресою: вул. Білогірська, 50, комплекс «Політехнік».

Майбутні абітурієнти ознайомляться із напрямами підготовки і спеціальностями університету, матеріально-технічною базою, Правилами прийому до вищих навчальних закладів Міністерства освіти і науки України, а також зустрінуться із ректоратом, деканами факультетів та викладачами університету.

В День відкритих дверей всі бажаючі будуть мати можливість подати заяви на підготовче відділення університету.

За довідками звертатись за адресою: вул. Руська, 56, кімнати 107, 108; тел. 25-26-68, 52-71-44.